Co myślicie o szkoleniu?

Wczoraj, przeglądając różne oferty szkoleń we Wrocławiu natrafiłam na ogłoszenie skierowane do osób, które marzą o karierze w zawodzie stewarda lub stewardessy. Kurczę, tak długo zastanawiam się nad pracą idealną dla mnie, a może kariera w obsłudze pasażerskiej jest moim rozwiązaniem idealnym? Nigdy wcześniej nie wpadło mi do głowy żeby pomyśleć o pracy jako stewardessa i nie wiem dlaczego tak się nie stało, skoro posiadam wszystkie cechy, które liczą się w tym zawodzie.

Przejrzawszy w Internecie parę ofert pracy skierowanych dla stewardess utwierdziłam się w przekonaniu, że mam spore szanse na otrzymanie zatrudnienia. Oprócz spełnienia wszystkich norm co do wyglądu, postury i wysokości, spełniam także wymóg co do preferowanego wieku kandydatów, znam dwa języki obce, a w gimnazjum byłam mistrzynią szkoły w pływaniu. Praca stewardessy Wrocław wydaje się być stworzoną dla mnie, ale zanim zacznę wysyłać CV, chyba zdecyduję się na udział w szkoleniu, które na pewno naświetli mi wiele spraw.

Znalezione przeze mnie szkolenie trwa jeden dzień i kosztuje 250 zł. W ciągu całego dnia zajęć odbędą się wykłady ze specyfiki pracy stewardessy, dowiem się na czym polega praca z ludźmi, nauczę się co nieco o dyscyplinie mundurowej załogi pokładowej i przekonam się jak postępować z „trudnymi” pasażerami. Co ciekawe, zakres szkolenia obejmuje również kurs profesjonalnego makijażu dla stewardów i stewardess, techniki relaksacji, przygotowywanie CV oraz sposoby na wygrywanie castingów.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *