Jak radzić sobie z długą rozłąką z rodziną?

Jest wiele zawodów, które wiążą się niestety z długą rozłąką z bliskimi osobami. Na szczęście są dobre sposoby na to, żeby uporać się z tym problemem. Przekonaj się zatem, co możesz zrobić, żeby poradzić sobie z rozłąką z rodziną.

Jako stewardessa często wyjeżdżasz i nie ma Cię w domu przez niezwykle długi czas. Nie każda osoba jest w stanie przejść nad tym do porządku dziennego i boryka się z problemami emocjonalnymi. Na szczęście ten okres jest przejściowy i wiele osób przyzwyczaja się do rozłąki z bliskimi wraz z upływem czasu. Jak jednak przetrwać te najtrudniejsze momenty?

Rozłąka z bliskimi, a praca stewardessa

Stewardessa nie może pokazywać pasażerom samolotu, że ma jakiekolwiek rozterki. Zawsze musi być spokojna oraz opanowana, ponieważ to od tego zależą nastroje w samolocie. Niezwykle ważne jest to, żeby zawsze skupiała się na spełnianiu potrzeb klientów linii lotniczych. To oznacza, że podczas wykonywania obowiązków służbowych zawsze powinna być pewna siebie oraz uśmiechnięta.

W jaki sposób może zagłuszyć tęsknotę? Przede wszystkim powinna rzucić się w wir obowiązków, wtedy nie będzie miała czasu na myślenie o tym, co czeka na nią w domu. W wolnych chwilach może z kolei postawić na kontakt telefoniczny oraz internetowy z bliskimi osobami. Jest to najlepszy sposób na to, żeby porozmawiać z rodziną, a tym samym nieco zaspokoić potrzebę bliskości. Jest to w szczególności ważne w sytuacji, gdy stewardessa decyduje się na wielogodzinne loty na drugi koniec świata.


6 komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *