Jak zrobić dobre wrażenie na rozmowie kwalifikacyjnej online?

Jeżeli Twoim marzeniem jest spędzanie większości czasu w chmurach – trafiłaś idealnie. Możesz się realizować jako stewardessa. Przekonaj się jednak, co powinnaś zrobić, żeby jak najlepiej wypaść podczas rozmowy kwalifikacyjnej, która odbywa się online.

Dziś rozmowy kwalifikacyjne online są bardzo powszechne. W szczególności dotyczy to takich zawodów jak stewardessa. Pracodawcy w ten sposób mogą zaoszczędzić sporo czasu, ponieważ skontaktują się z kandydatem zaledwie w ciągu chwili, bez wychodzenia ze swojego biura. Oczywiście ma to również wiele atutów ze strony samego kandydata, który nie musi dojeżdżać do firmy. Przekonaj się jednak, co powinnaś zrobić, żeby zrobić dobre wrażenie podczas takiego spotkania w sieci.

Rozmowa kwalifikacyjna online

Przede wszystkim uporządkuj przestrzeń wokół siebie. To szalenie ważne, ponieważ ma ogromny wpływ na to, jak zostaniesz odebrana. Zadbaj o to, żeby w tle nie znalazły się rozrzucone ubrania czy niepościelone łóżko.

Oczywiście nie zapomnij również o swoim wyglądzie. Ubierz się stosowanie do takiego spotkania, a więc możesz postawić na standardową klasykę i elegancję, co zdecydowanie będzie pożądanym elementem. Koszula z kołnierzykiem zawsze się sprawdzi w tym przypadku.

Co ważne, bądź pewna siebie, mów głośno i wyraźnie, a także chętnie i z uśmiechem odpowiadaj na wszelkie pytania. Możesz na tym jedynie zyskać.


5 komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *