Zawód stewardessy – co potem?

Stewardessa to niezwykle popularny zawód, jednak jego świetność przypadała zdecydowanie na lata 90., kiedy to pojawiła się możliwość rekrutowania do większej ilości linii lotniczych. Profesja wzbudzała ogólny szacunek, ponieważ kojarzyła się z prestiżem i możliwością pracy na całym świecie. W końcu podróże to nieodłączna część zawodu. Jednak z czasem popularność profesji nieco zmalała. Na chwilę obecną nieco inne zawody cieszą się ogromną popularnością, zwłaszcza w dobie tanich lotów. Zastanówmy się zatem co robić, jeśli znudziła nam się praca w przestworzach, a zależy nam na zajęciu, które będzie równie satysfakcjonujące.

Aktorka, stewardessa i modelka – co łączy te profesje?

Wiele sławnych aktorek zaczynało w zawodzie stewardessy. Podobnie z modelkami, tancerkami, czy innymi zawodami, które wiążą się z dobrą prezencją. Warto zatem zastanowić się, czy od razu nie warto byłoby zająć się wymienionymi rzeczami, zamiast obciążać swoje zdrowie pracą w przestworzach, która jak wiadomo nie należy do najłatwiejszych.

Po pracy w zawodzie stewardessy łatwo znaleźć nieco spokojniejsze zajęcie, na lądzie. Pytanie tylko, czy ktoś, kto całe życie podporządkował byciu w ciągłej podróży, zechce zmienić całkowicie swój rytm dnia, na bardziej stateczny. Zawsze w takich sytuacjach pozostaje opcja z modelingiem lub aktorstwem – tam nie sposób się nudzić!


4 komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *